Akční nabídka
V současné době nejsou k dispozici žádné novinky

Catering

Už samotné slovo catering evokuje příjemné pocity a vyvolává představu delikátních do drobností propracovaných dezertů, nejrůznějších variant kanapek, jež Vás ohromí svým provedením i mís plných labužnických sýrů nebo nejčerstvějšího ovoce. Pro Brixton Catering je to ale jen začátek! Catering svatby v jejich režii se promění ve snovou hostinu. Svatební tabule, kde nebudete vědět, co ochutnat dříve, protože vše bude vypadat neuvěřitelně chutně, se s Brixton Catering stane skutečností. Firma disponuje bohatými zkušenostmi z více než 15tileté praxe v oboru, díky níž dosahuje vysoké profesionality a úrovně služeb pro každého zákazníka.

svatby v Brně svatby v Brně svatby v Brně

Cateringové služby nabízené Brixton Catering jsou ideální volbou nejen pro svatby, ale i pro rodinné oslavy, firemní večírky, coffe breaky, rauty, bankety, galavečery, sportovní dny, letní kina, zkrátka pro vše, nač si vzpomenete. Díky individuálnímu přístupu ke klientům se můžete spolehnout, že catering svatby je šitý Vám na míru, tudíž zcela originální. Cateringové služby od Brixton Catering zajišťuje stabilizovaný a schopný pracovní kolektiv, který jednoznačně sází zejména na kreativitu zpracování každé akce, společně s přijatelnou cenou pro klienta.

Nenechte se ale zmást, společnost Brixton Catering nenabízí pouze kompletní cateringové služby , ale zaměřuje se také na veškeré doprovodné služby. Vy si nemusíte lámat hlavu s hudební ani zábavní produkcí, starat se o ozvučení, osvětlení, o květinové aranžmá. Proč byste se měli stresovat s vybíráním hostesek, službami bezpečností agentury nebo dopravním servisem? Vše pro Vás zařídí Brixton Catering podle Vaší vize. Přejete si trochu vzrušení? Není nic snazšího. Obohaťte svůj catering svatby o barmanskou či kuchařskou show nebo si vyberte z různorodého sportovního programu. Možnosti jsou nekonečné, záleží pouze na Vaší fantazii.