Akční nabídka
V současné době nejsou k dispozici žádné novinky

Svatební hostina

Boulevard restaurant
BOULEVARD RESTAURANT
/ www.boulevardrestaurant.cz
Záře reflektorů, potlesk, prkna, která znamenají svět, emoce, prožitek, takovou atmosféru nabízí Boulevard restaurant ve doraně Městského divadla Brno pro svatby Brno. Svatební tabule na níž chuť hraje hlavní roli! Pohoštění, které jen tak nezapomenete, zasazené v neopakovatelném prostředí divadelního světa v osvěžujícím moderním kabátě. Herce pro vaši svatbu jste si již vybrali, Svatební hostina bude také ve Vaší režii, tudíž přesně podle Vašich představ.
 
Restaurace Nekonečno
RESTAURACE NEKONEČNO BRNO
/ www.nekonecnorestaurant.cz
Svatební hostina pod hvězdnou oblohou? Proč ne! Chcete, aby Vaše svatební tabule byla nekonečná? Žádný problém! Restaurace Nekonečno Brno nezískala svůj název pro nic za nic. Při její návštěvě se ocitnete ve zdánlivě nekonečném prostoru s hvězdným nebem nad hlavou. Romantičtější prostředí pro svatby Brno jen tak nenajdete. Dejte své svatbě vesmírné rozměry!
 
Restaurace U starýho billa
RESTAURACE U STARÝHO BILLA
/ www.bill.cz
Křehké masíčko, jemná chuť, šťavnatý, propečený zážitek. Cítíte na jazyku ten dokonale připravený steak? Že, ne? Svatební tabule připravená U starýho Billa bude na Vaše přání skýtat překvapení v podobě pravého texaského steaku. Svatební hostina se může nést v duchu specifické místní kuchyně rozlehlých prérií Texasu nebo je pro Vás připraveno pohoštění podle Mexických či Argentinských receptur. Tak či tak, rozhodně budete nadšení!
 
Dvorana Jardin
DVORANA JARDIN / www.jardinbrno.cz
K uspořádání svatby Brno pod modrou oblohou, na čerstvém vzduchu a v kouzelném prostředí areálu Městského divadla v Brně je Dvorana Jardin ideálním místem. Déšť přináší štěstí, když je však svatební hostina, spíše potrápí. Vaše svatební tabule ale zůstane v bezpečí. Ve Dvoraně Jardin je prozřetelně k dispozici zastřešená letní terasa. Pro ještě lepší pohoštění účastníků Vaší svatby Brno Využijte grilování, rožnění nebo speciality z domácí udírny.
 
Restaurace Green
RESTAURACE GREEN BRNO
/ www.greenrestaurant.cz
Příroda, sluníčko, osvěžující vánek, přesně, jak jste si vysnili. Svatební hostina v tomto prostředí bude naprosto perfektní. K dispozici je pro pohoštění Vaší svatby Brno jak venkovní terasa, tak příjemná zahrádka. Svatební tabule bude podle Vašich přání připravena venku nebo v zimní zahrádce, kde budou Vaši hosté chráněni před případnou nepřízní počasí.
 
Restaurace a hotel Noem Arch
RESTAURACE A DESIGN HOTEL NOEM ARCH
/ www.noemarch.cz
Tak jako Noemova archa zachránila život na zemi, tak se o Vás postará restaurace Noem Arch. Tým profesionálních kuchařů, i speciálně proškolený obsluhující personál Vám jsou k dispozici, aby jimi byla vytvořena perfektní Svatební tabule obsahující delikátní pohoštění. Svatební hostina v těch nejlepších rukou. Nalaďte se na vlnu Noem Arch a užijte si gastronomický zážitek v jejich provedení.